Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Vaikai ir kūdikiai

Vaikiški drabužiai, aksesuarai ir žaislai internetu: 5 dažniausiai daromos klaidos juos perkant

Aprengti vaikus, kai vyrauja tiek skirtingų spalvų, stilių, kirpimų, dydžių, tendencijų ir patarimų, gali atrodyti labai sudėtinga. Ne ką lengviau ir išrinkti tinkamus žaislus vaikams. Perkant, ypač internetu, reikia atsižvelgti ir įvertinti daugybę veiksnių. Deja, daugelis nesame apdovanoti profesionalių stilistų ir teisės žinovų talentu, tad reikia dar daugiau atidumo.

Taigi, kokių klaidų net patys to nesuprasdami pirkdami žaislus ir drabužius vaikams internetu dažnai daro tėvai?

1. Perkama iš nepatikimų interneto svetainių

Daugelis internetinių drabužių parduotuvių yra labai populiarios ir patikimos, o kitų patikimumą labai sunku patikrinti. Tad neturintieji daug pirkimo internetu patirties neretai pakliūva į nesąžiningų prekeivių spąstus.

Įtarimą gali kelti:

·        žemesnės nei kitur prekių kainos;

·        el. parduotuvėje parduodami produktai, kurių pasiūla kitur – labai nedidelė (pavyzdžiui, žiemos sezonui praėjus didelė visų dydžių populiaraus prekių ženklo kombinezonų pasiūla);

·        pirkėjams žadamos vertingos dovanos;

·        žadamos neproporcingai didelės nuolaidos, reklaminiai pasiūlymai ir kt.

Reikėtų žinoti, kad šios pardavėjų gudrybės veikia pirkėjų psichologiją. Vienas paprasčiausių dalykų, ką galime padaryti – apie tam tikrą el. parduotuvę atsiliepimų paieškoti internete, patikrinti el. parduotuvės socialinių tinklų paskyras, duomenis svetainėje Rekvizitai.lt ir pan.

Taigi, tokio tipo svetainės pritraukia pirkėjus, tačiau yra tikimybė, kad internetu pirkti drabužiai ar žaislai taip jūsų ir nepasieks.

2. Neperžvelgiama dydžių lentelė, prekių aprašymai

Niekada neskubėkite daryti užsakymo. Visų pirma perskaitykite visą apie drabužius ar žaislus pateikiamą informaciją, pasidomėkite gamintojais. Pirkdami vaikiškus drabužius, patikrinkite jų dydį, spalvą ir kitą informaciją. Prieš apmokant dar kartą peržiūrėkite visas krepšelyje esančias prekes, pristatymo informaciją: kartais klaidų įsivelia ir čia.

Kodėl svarbu perskaityti išsamią apie produktus pateikiamą informaciją? Labai dažnai žmonės vien dėl to, kad neperskaitė išsamaus prekių aprašymo ir drabužiai bei žaislai internetu buvo užsakyti paskubomis, gauna jų lūkesčių neatitinkančius daiktus.

3. Nepasidomima prekių grąžinimo politika

Labai dažnai perkant vaikiškus drabužius internetu nepasidomima prekių grąžinimo galimybe. Taigi visų pirma reikia pamatuoti vaiko ūgį bei apimtis.

Svarbu žinoti, kad kai kurios vaikiškos prekės nėra grąžinamos, tarp jų:

·        apatiniai vaikiški drabužiai;

·        vaikiškos pižamos;

·        kūdikių drabužėliai;

·        pėdkelnės, kojinės, puskojinės;

·        žaislai, žaidimai.

Ne visi pardavėjai sutiks netikusį drabužį pakeisti į kitą, kartais reikiamo dydžio drabužiai būna išparduoti. Taigi susiklosčius tokiai situacijai galite patirti didesnių ar mažesnių nuostolių.

Laiko skirkite ir elektroninių parduotuvių dažniausiai užduodamų klausimų skilčiai ir pirkimo-pardavimo taisyklėms perskaityti: tik tokiu būdu apsipirksite sėkmingiau ir išvengsite nesusipratimų.

4. Atsižvelgiama į kiekybę, o ne į kokybę

Suprantama, daugelis tėvų nori sėkmingai investuoti į vaikų garderobą. Šiuo metu vaikiškų drabužių kainos – labai patrauklios, tad daugeliui gali kilti pagunda nusipirkti daugiau prastesnės kokybės drabužėlių, užuot išsirinkus vieną kitą tikrai kokybišką.

Turėkite omenyje, kad vadinamosios greitojo vartojimo mados drabužiai greitai nusiskalbia, nusidėvi, tad jau netrukus gali tapti atliekomis ir prisidėti prie gamtos taršos. Visada pirkite vaikiškus drabužius ir aksesuarus tik iš patikimų el. parduotuvių, kaip, pavyzdžiui, iš princeseirvarlius.lt.

5. Prieš perkant neperskaitomi atsiliepimai

Internetu galima įsigyti stulbinamos kokybės lūkesčius pranokstančių prekių, ir atvirkščiai. Taigi, prieš atlikdami užsakymą perskaitykite apie konkrečią prekę paliktus atsiliepimus (jei tik jų yra). Jei atsiliepimų nėra ir turite klausimų, galite susisiekti su el. parduotuvės administracija ir pasiteirauti. Labai dažnai nutinka taip, kad reali prekė atrodo kiek kitaip nei nuotraukose.

Apibendrinimas

Jau daugiau nei metus veikiančioje patikimoje el. parduotuvėje princeseirvarlius.lt. įsigysite aukštos kokybės, rinktinių drabužių, aksesuarų bei žaislų vaikams. Bendradarbiaujame su patikimais lietuvių ir Europos gamintojais, tad prekių kokybe nenusivilsite. Prireikus visuomet profesionaliai pakonsultuosime ir suteiksime visą pagalbą perkant. Daugeliui prekių taikoma 14 dienų grąžinimo garantija.

Sekmadienis Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis Šeštadienis sausio vasario kovo balandžio gegužės birželio liepos rugpjūčio rugsėjo spalio lapkričio gruodžio

Naujos Paskyros Rgistracija

Jau turite Paskyrą?
Log in instead Arba Atstatyti Slaptažodį