Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, uždarykite pranešimą arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Pristatymas

Princesė ir varlius - prekės vaikams ir kūdikiams prekes pristato užsakymo metu jūsų pasirinktu būdu: Kurjerio pagalba, atsiimant mūsų parduotuvėje, atsiimant paštomate, atsiimant artimiausiame pašte. 

Tiksli pristatymo kaina nurodoma užsakymo suvestinėje. Pagal Jūsų nurodytą adresą sistema gali automatiškai pasiūlyti papildomus pristatymo būdus, arba juos išjungti. 

Grąžinimas

Prekės gali būti gražinamos remiantis Lietuvos Respublikos ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. Nr. 217 įsakymu Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo.

Klientas turi teisę grąžinti užsisakytas prekes per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo.
Grąžinimas per Flipo.lt platformą (per Omniva paštomatą): Klientas užpildęs grąžinimo formą https://www.flipo.lt/parduotuves/princeseirvarlius-lt platformoje gaus siuntos numerį, kurį įvedus į Omniva paštomatą, bus atspausdintas siuntos lipdukas, kurį klientas privalo užklijuoti ant grąžinamos pakuotės ir įdėti siuntą į paštomatą. Siuntos grąžinimas yra NEMOKAMAS. 

Grąžinimas į parduotuvę: Klientas privalo laisva forma parašyti pinigų grąžinimo prašymą už prekes ir pristatyti į Princesė ir Varlius parduotuvę, adresu Klaipėdos g. 60, Gargždai, darbo dienomis 10-18h valandomis, šeštadienį 10-14h.
Grąžinimo formoje prašome nurodyti: grąžinamas prekes, užsakymo unikalų kodą, atsiskaitomąją banko sąskaitą, į kurią pavesti grąžinimą.

Kiti grąžinimo būdai: Klientas gali siuntą grąžinti ir per kitas siuntų tarnybas, tačiau prieš tai turi laisva forma parašyti grąžinimo prašymą ir jį atsiųsti el. paštu info@princeseirvarlius.lt. Paraiškoje klientas turi nurodyti užsakymo numerį, grąžinamas prekes ir banko atsiskaitomosios sąskaitos numerį. Gražinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinimą siųsti adresu: Klaipėdos g. 60, Gargždai, LT-96132, +37062143981.

Pinigų grąžinimas: pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami per 14 dienų nuo tos dienos, kai prekės pristatytos į paštomatą ar parduotuvę.
Svarbu: jei turite dvejonių dėl prekės, kreipkitės konsultacijos el. paštu info@princeseirvarlius.lt   arba telefonu +370 62143981. Mes mielai patarsime ir tai padės Jums išvengti grąžinimo ar keitimo procedūros.

Ginčų sprendimas

Visi su prekių prikimo susiję ginčai spendžiami abipusiu sutarimu. Neradus abi pases tenkinančio sprendimo pateikiamas prašymas atsakingoms institucijoms adresu: https://webgate.ec.europa.eu/odr/main/index.cfm?event=main.home.show&lng=LT