BIBS boheme Blossom/Dusky Lilac (6-18mėn)

13,50 €

Su mokesčiais

BIBS Boheme įkvėptas modernaus bohemiško stiliaus BIBS boheme - 0-6 mėn.

Apvalus natūralaus kaučiuko latekso antgalis yra kaip BIBS Color čiulptuko. Lengvas skydas nukreiptas nuo jautrios ir gležnos odos aplink kūdikio burną, kad būtų užtikrintas minimalus kontaktas su kūdikio nosimi ir burna.

Sudėtis: 100% natūralus lateksas, polipropileno skydelis. Be BPA, PVC ir ftalatų.

Į šią kainą įeina du čiulptukai, supakuoti originalioje pakuotėje. 

Kiekis
Laikinai neturime

20015

Kadangi tai yra natūralios gumos čiulptukas, naudojamas jis gali išsipūsti ir patamsėti. Tai yra natūralus latekso ‘nusidėvėjimas’, o ne nekokybiškos prekės požymis. Kaip greitai čiulptukas nusidėvės priklauso nuo naudojimo dažnumo, intensyvumo ar netgi nuo kiekvieno vaikučio individualių įpročių (vieni žinda ramiai ir lėtai, kiti greitai ir stipriau). Siūlome čiulptukus pakeisti naujais vos tik pastebėjus, jog jis pradeda didėti.

Spalvos gali šiek tiek skirtis nuo rodomų jūsų ekranuose. Rekomenduojama čiulptukus keisti kas 4-6 savaites (naudojant intensyviai - kas mėnesį).

Pastabos. Atidžiai apžiūrėkite čiulptuką ir patampykite į visas puses prieš kiekvieną naudojimą. Jei pastebėjote kokius nors pažeidimus ar nusidėvėjimus, iš karto išmeskite. Nepalikite tiesioginėje saulės šviesoje, šalia karščio šaltinių ar dezinfekciniame skystyje (ilgiau nei rekomenduojama). Laikyti sausame, švariame, uždarame dėkle, prieš kiekvieną naudojimą nuplauti. Galima šaltai sterilizuoti. Nedėti į indaplovę ir mikrobangų krosnelę. 

Atitinka saugumo reikalavimus en1400.

Kaip tinkamai plauti bibs čiulptukus?

  1. Įdėkite čiulptukus į švarų dubenėlį
  2. Į dubenėlį įpilkite verdančio vandens
  3. Palikite čiulptukus karštame vandenyje apie 5 min
  4. Išimkite čiulptukus ir leiskite jiems išdžiųti.jei viduje yra vandens – išspauskite.

Gamintojas: BIBS, Danija

20015

Jums taip pat gali patikti

BIBS čiulptukai...

Kaina 11,50 €
100 proc. natūralus lateksas, pagrindas – polipropilenas (PP). Sudėtyje nėra difenilolpropano (BPA) ir polivinilchlorido (PVC). Čiulptukai „Bibs Colour“ reguliariai tikrinami atsitiktinės atrankos būdu Danijos vartotojų laboratorijoje.  Laikymas: Čiulptukas turi būti laikomas sausai ir apsaugotas nuo nešvarumų, pvz., spintelėje arba jam skirtame dėkle. Jį reikia saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio.  Naudojimo instrukcija: Prieš pirmą kartą naudodami čiulptuką sterilizuokite jį pamerkdami į verdantį vandenį. Į čiulptuko vidų per skylutę orui gali patekti vandens – suspauskite čiulptuką, kad į jį patekęs vanduo ištekėtų. Čiulptukus valykite ir sterilizuokite kasdien. Jiems sterilizuoti nenaudokite mikrobangų krosnelės, ploviklių ir indaplovės, nes tai kenkia natūraliai gumai. Dėl saugumo ir higienos keiskite čiulptuką nauju kas 4–6 savaites.

BIBS čiulptukai Boheme...

Kaina 13,50 €
Kadangi tai yra natūralios gumos čiulptukas,  naudojamas jis gali išsipūsti ir patamsėti.  Tai yra natūralus latekso ‘nusidėvėjimas’, o ne nekokybiškos prekės požymis. Kaip greitai čiulptukas nusidėvės priklauso nuo naudojimo dažnumo, intensyvumo ar netgi nuo kiekvieno vaikučio individualių įpročių (vieni žinda ramiai ir lėtai, kiti greitai ir stipriau). Siūlome čiulptukus pakeisti naujais vos tik pastebėjus, jog jis pradeda didėti. Spalvos gali šiek tiek skirtis nuo rodomų jūsų ekranuose. Rekomenduojama čiulptukus keisti kas 4-6 savaites (naudojant intensyviai - kas mėnesį). Pastabos. Atidžiai apžiūrėkite čiulptuką ir patampykite į visas puses prieš kiekvieną naudojimą. Jei pastebėjote kokius nors pažeidimus ar nusidėvėjimus, iš karto išmeskite. Nepalikite tiesioginėje saulės šviesoje, šalia karščio šaltinių ar dezinfekciniame skystyje (ilgiau nei rekomenduojama). Laikyti sausame, švariame, uždarame dėkle, prieš kiekvieną naudojimą nuplauti. Galima šaltai sterilizuoti. Nedėti į indaplovę ir mikrobangų krosnelę.  Atitinka saugumo reikalavimus en1400. Kaip tinkamai plauti bibs čiulptukus? Įdėkite čiulptukus į švarų dubenėlį Į dubenėlį įpilkite verdančio vandens Palikite čiulptukus karštame vandenyje apie 5 min Išimkite čiulptukus ir leiskite jiems išdžiųti.jei viduje yra vandens – išspauskite. Gamintojas: BIBS, Danija
  • Registruotis

Naujos paskyros geristravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį