• Nauja

Bigjigs medinis būgnas ,,Žvaigždelės''

29,00 €

Su mokesčiais

pristatysime per 1-3 darbo dienas

Atraskite muzikinį talentą su šiuo smagiu vaikišku mediniu būgneliu! Mažyliui tikrai patiks groti medine lazdele ir išgirsti vis naujus muzikinius garsus.

Vaikiški būgnai - tai lavinamasis žaislas vaikams nuo 1 metų, kurių dėka mažyliai lavina klausą, motoriką, rankų-akių koordinaciją. Šie muzikiniai instrumentai vaikams idealūs ankstyvajai muzikinei veiklai ir ugdo meilę muzikai. Vaikiški muzikos instrumentai taip pat lavina mažylių kūrybiškumą. Vaikiški muzikos instrumentai pagaminti iš medžio, taigi yra tvarūs ir ilgaamžiai.

Savybės:

- dėka specialių išpjovimų grojant vienu būgnu galima išgauti skirtingus garsus;

- muzikinis instrumentas pagamintas iš medžio - tvarus ir ilgaamžis;

- šviesus žvaigždėtas raštas tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms.

Dydis: 19,5x8,25x19,5 cm.

Kiekis
20414

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.

20414

Jums taip pat gali patikti

  • Nauja

BIGJIGS medinė gitara...

Kaina 33,00 €
Atskleiskite muzikinius talentus su šia spalvinga medine vaikiška gitara. Medinė gitara turi 6 nailonines stygas, kurios visos sužymėtos...
  • Nauja

Bigjigs medinis muzikos...

Kaina 22,00 €
Spalvingas didelis medinis ksilofonas mažiesiems muzikantams neišblėstančiai kūrybai! Muzikinis rinkinys yra su medinėmis lazdelėmis, kurių dydis...
  • Registruotis

Naujos paskyros geristravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį