• Nauja

Bigjigs medinis muzikos intstrumentas ,,Ksilofonas''

22,00 €

Su mokesčiais

pristatysime per 1-3 darbo dienas

Spalvingas didelis medinis ksilofonas mažiesiems muzikantams neišblėstančiai kūrybai! Muzikinis rinkinys yra su medinėmis lazdelėmis, kurių dydis idealus mažoms rankytėms. Skirtingų spalvų grojimo lentelės leidžia mažyliui įsiminti, kokį garsą skleidžia kiekvienos spalvos lentelė.

Mediniai ksilofonai - tai mediniai muzikiniai lavinamieji žaislai vaikams nuo 18 mėnesių, kurių dėka mažyliai lavina klausą, motoriką, rankų-akių koordinaciją. Muzikiniai instrumentai vaikams taip pat lavina mažylių kūrybiškumą. Vaikiški muzikos instrumentai pagaminti iš medžio, taigi yra tvarūs ir ilgaamžiai.

Savybės:

- ksilofonas itin didelis - net 33 cm. ilgio;

- muzikinis instrumentas pagamintas iš medžio - tvarus ir ilgaamžis;

- rinkinyje yra 2 grojimo lazdelės.

Dydis: 33x3,7x23 cm.

Kiekis
20415

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaidimai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.


Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 18 mėn.

20415

Jums taip pat gali patikti

  • Nauja

BIGJIGS medinė gitara...

Kaina 33,00 €
Atskleiskite muzikinius talentus su šia spalvinga medine vaikiška gitara. Medinė gitara turi 6 nailonines stygas, kurios visos sužymėtos...
  • Nauja

Bigjigs medinis būgnas...

Kaina 29,00 €
Atraskite muzikinį talentą su šiuo smagiu vaikišku mediniu būgneliu! Mažyliui tikrai patiks groti medine lazdele ir išgirsti vis naujus muzikinius...
  • Registruotis

Naujos paskyros geristravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį