• Nauja

Bigjigs medinis bokštas ,,Kiškis''

19,00 €

Su mokesčiais

pristatysime per 1-3 darbo dienas

Mielas kiškučio dizainas ir švelnių spalvų paletė - tai tobulas lavinamasis žaislas. Pastatykite tokį kiškutį, kokį tik įsivaizduojate - sudėdami norima tvarka detales vieną ant kitos. Kiekviena detalė vis kitokia: kitokios spalvos ar rašto.

Kiškučio ausytės ir uodegytė iš veltinio - tikrai sudomins smalsiuosius pirštukus. Medinė piramidė turi pagrindą su pagaliuku su gumyte, kad žaislas būtų dar saugesnis, o vaikui uždėti ar nuimti žiedus būtų lengviau.

Suveriamas bokštelis tai vienas iš pagrindinių edukacinių žaislų vienerių metų mažyliams. Verdamas bokštelį mažylis lavina smulkiąją motoriką, rankų-akių koordinaciją, loginį mąstymą.

Medinis bokštas pagamintas iš FSC® sertifikuotos medienos, aukšta medienos kokybė reiškia, kad medinis žaislas bus naudojamas daugelį metų!

Kiekis
20417

Savybės:

- medinė piramidė sudaryta iš 6 medinių žiedų ir pagrindo;

- medinė piramidė su nelygiu pagrindu, todėl pajudinus ji smagiai linguoja;

- gražios spalvos ir miela kiškučio išvaizda;

- pagrindo pagaliukas su gumyte - dėl didesnio saugumo ir patogesnio žiedų nuėmimo ar uždėjimo;

- kiškučio ausytes ir uodegytė iš veltinio;

BIGJIGS - tai šeimos verslas, įkurtas 1985 m. dviejų mokytojų - vyro ir žmonos, šiandien tapęs vienu žinomiausiu medinių žaislų gamintoju. Tai aukštos kokybės edukaciniai mediniai žaislai vaikams: tiek berniukams, tiek mergaitėms. Bigjigs asortimentą sudaro: mediniai žaislai, lavinamosios medinės dėlionės vaikams, lavinamieji žaislai, edukaciniai žaislai, lavinamieji žaidimai, edukaciniai žaislai, kūdikių žaislai, lauko žaislai vaikams, magnetinės dėlionės, medinės virtuvėlės, pjaustomos daržovės ir kiti mediniai žaislai. Asortimentas tinka tiek kaip žaislai ir lavinamo priemonės veikloms namuose, tiek ir vaikų darželiams ar mokykloms. Kadangi visi žaislai vaikams yra ne tik aukštos edukacinės vertės, bet ir patrauklūs savo išvaizda, puikiai tinka ir kaip įdomios ir naudingos dovanos vaikams.

Produktas paženklintas CE ženklu.
Rekomenduojama vaikams nuo 1 metų.

20417

Jums taip pat gali patikti

  • Nauja

BIGJIGS medinė gitara...

Kaina 33,00 €
Atskleiskite muzikinius talentus su šia spalvinga medine vaikiška gitara. Medinė gitara turi 6 nailonines stygas, kurios visos sužymėtos...
  • Nauja

Bigjigs medinis muzikos...

Kaina 22,00 €
Spalvingas didelis medinis ksilofonas mažiesiems muzikantams neišblėstančiai kūrybai! Muzikinis rinkinys yra su medinėmis lazdelėmis, kurių dydis...
  • Nauja

Bigjigs medinė suveriama...

Kaina 18,00 €
Jei teisingai sudėsite pamatysite vieną iš gyvūnėlių: triušiuką, kačiuką, šuniuką ar jūrų kiaulytę. Per lengva? Tuomet pabandykite dėti medinę...
  • Registruotis

Naujos paskyros geristravimas

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite arba Atstatykite slaptažodį